Nasze

KOBIETY

Restauracja Ormiańska zawsze była kobietą. Jej serce biło w kuchni, która wypełniona była aromatem ziół i przypraw dalekiego Kaukazu. Atmosfera panująca zarówno wewnątrz jak i w ogrodzie zawsze była przyjazna i serdeczna.

W roku 2022 restauracja została zamknięta. Po kilku miesiącach znalazły się osoby, które podjęły się próby jej ponownego otwarcia. Dzisiaj w kuchni znowu unosi się magiczny zapach cudownych potraw ormiańskich, salę wypełniają goście, a w uszach brzmi klimatyczna muzyka. To zasługa dwóch kobiet, których pasja i determinacja nie pozwoliły, aby to miejsce zniknęło z mapy Gliwic. Pierwsza z nich to Ewa. Jako właścicielka lokalu, dba o to aby gościć Państwa z wielką serdecznością i tworzyć dobrą atmosferę. To dzięki Ewie, chcecie do nas wracać i mówicie o nas tyle ciepłych słów. Dziękujemy! Ponadto Ewa, jako wielbicielka dobrej muzyki, stawia na wysublimowane i oryginalne koncerty, które staną się naszym znakiem rozpoznawczym.

Drugą kobietą jest Magdalena, szefowa kuchni. W każdej potrawie, jaką będziecie degustować znajdziecie cząstkę jej serca. W niesamowity sposób potrafiła połączyć oryginalny smak orientu z nutą polskiej kuchni. Magdalena każdego dnia tworzy dla Was oryginalny lunch, składający się z kilku dań, będący zawsze jej autorską kompozycją.

Wierzymy w to, że tak już będzie zawsze. Smak, atmosfera i dobra muzyka nigdy nie opuszczą Restauracji Ormiańskiej.